fbpx

Szanowni Księgowi,
SKwP bierze udział w konsultacjach UE dotyczących raportowania niefinansowego. Prosimy księgowych o zabranie głosu w tej sprawie do 30.09.2020.
Szanując Państwa czas przygotowaliśmy krótką ankietę, której wypełnienie zajmie tylko kilka chwil. Te osoby, które zechcą dodatkowo podać swoje dane kontaktowe mogą wylosować nagrodę książkową.
Państwa głos jest dla nas ważny.


Z góry dziękuję i pozdrawiam
dr hab. Stanisław Hońko
wiceprezes Zarządu Głównego
Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

Więcej

Uwaga❗️

Tych, którzy jeszcze o tym nie słyszeli informujemy, a tym, którzy już wiedzą przypominamy, że od wczoraj na Woli obowiązuje strefa płatnego parkowania, co oznacza, że jeśli przyjedziecie do nas na kurs czy szkolenie swoim samochodem będziecie niestety musieli zapłacić za parking. Dobra wiadomość jest taka, że od kilku miesięcy możecie już do nas dojechać METREM Stacja Metro Płocka jest tuż pod naszym biurem. Dojeżdżają też tramwaje i autobusy.

Skorzystanie z transportu publicznego może się okazać nie tylko tańszą opcją ale też lepszą dla środowiska

Prowadzisz biuro rachunkowe lub pracujesz w księgowości? Dołącz do webinaru – wspólnej inicjatywy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Clickmeeting i Firemind. Podziel się linkiem ze znajomymi z branży.

Jak pandemia zmienia rynek usług księgowych? – bezpieczeństwo danych, webinary jako źródło promocji usług, zmiany w usługach księgowych B2B: proces zakupowy.

[Zarejestruj się] bezpłatnie. Dołącz już w poniedziałek 22 czerwca 2020 r. o 13:00.

Agenda wydarzenia:

dr hab. prof. US Stanisław Hońko – Czy wirus wyrzuci księgowych z pracy?
• Jak zmieniła się praca księgowych wskutek pandemii?
• Jakie działania podejmuje Stowarzyszenie Księgowych w Polsce na rzecz księgowych?
• Jak pandemia wpływa na rynek pracy księgowych?
Sebastian Goschorski – Cyberbezpieczeństwo w pracy zdalnej w biurze rachunkowym
• Koronawirus a cyberbezpieczeństwo
• Plan na wypadek ataku – czy warto mieć?
• Czy warto szkolić pracowników w zakresie cyberbezpieczeństwa?
• Cyfrowe nawyki – Lista Kontrolna dla pracowników
Tomasz Bołcun – Promocja usług finansowo-księgowych poprzez webinary
• Dlaczego księgowy ma inwestować swój czas pieniądze w przygotowanie i prowadzenie webinaru? Czy to się w ogóle zwróci?
• Czy webinary to odpowiednie narzędzie do budowania promocji biur finansowo-księgowych i zdobywania nowych klientów?
Kamila Kurkowska – Jak zmieniają się klienci B2B kupujących usługi księgowe?
• Kim są osoby decydujące o zakupie usług księgowych?
• Jak wygląda droga zakupowa klienta w branży usług B2B?
• Jakie są kanały dotarcia do klientów?

[ZAREJESTRUJ SIĘ]

 

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce otrzymało od Ministerstwa Edukacji Narodowej odpowiedź na pismo z dnia 1 czerwca br. w sprawie podjęcia przez ministerstwo działań i wprowadzenie stosownych zmian prawnych umożliwiających prowadzenie zajęć przez placówki kształcenia ustawicznego w formie tradycyjnej z uwzględnieniem niezbędnych ograniczeń i zasad bezpieczeństwa.

"Stopniowe łagodzenie ograniczeń dotyczących realizacji kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych dokonywane jest adekwatnie do aktualnej sytuacji epidemicznej i ma na względzie przede wszystkim minimalizowanie zagrożeń dla bezpieczeństwa nauki i pracy w szkołach i placówkach. Dlatego też dyspozycje dotyczące realizacji w kształceniu zawodowym i ustawicznym zajęć o charakterze teoretycznym z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość zostaną zachowane do zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach, tj. do 26 czerwca br.

Dopuszczenie po tym terminie realizacji kształcenia teoretycznego w tradycyjnej formie bezpośredniej (w  miejscu jego prowadzenia) zostanie rozważone z uwzględnieniem aktualnej sytuacji epidemicznej w kraju i może dotyczyć, np., kształcenia w okresie ferii letnich.".

Szanowni Księgowi,

miło nam poinformować o rozstrzygnięciu konkursu filmowo/fotograficznego „Księgowi w czasie pandemii”.

W I Ę C E J

Back to top