fbpx

coronavirus 4817450 1920

Szanowni Państwo,
z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19 oraz w trosce o zdrowie pracowników, wszystkich interesantów Biura Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce proszę o ograniczenie wizyt do sytuacji wyjątkowych, niecierpiących zwłoki. Jednocześnie sugeruję kontakt telefoniczny z wykorzystaniem numerów telefonów (w tym komórkowych) podanych na stronach internetowych lub kontakt za pośrednictwem panelu uczestnika i poczty elektronicznej.

W okresie od dnia 27 marca do dnia 9 kwietnia 2020 roku kontakt osobisty z pracownikami Biura będzie możliwy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się drogą elektroniczną lub drogą telefoniczną. Dyżury telefoniczne będą pełnione wg harmonogramu zamieszczonego na stronie internetowej....

więcej


Szanowni Państwo,

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Zarząd Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce podjął uchwałę w sprawie zawieszenia do odwołania działalności na rzecz członków realizowanej przez Oddział.
Decyzja ta jest podyktowana zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym koronawirusem COVID-19. W związku z powyższym do odwołania nie będą odbywać się odczyty oraz wszystkie spotkania organizowane przez jednostki organizacyjne Oddziału Okręgowego w Warszawie SKwP. Mając na względzie bezpieczeństwo pracowników oraz członków przeprowadzane przez Komisję Konsultacyjną konsultacje będą realizowane wyłącznie w formie telefonicznej.

O terminie zakończenia podjętych decyzji poinformujemy Państwa odrębnym pismem.

Wszelkich informacji dotyczących podjętej decyzji udzielać będą pracownicy Biura Zarządu Oddziału - tel.: 22 862 35 75, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pismo w w/w sprawie


W  celu  zapobiegania  rozprzestrzeniania  się  koronawirusa  COVID-19 uprzejmie  informuje,że należy bezwzględnie przestrzegać rekomendacji wydanych przez Głównego  Inspektoratu  Sanitarnego.

Wykładowcy,   członkowie   SKwP, uczestnicy   kursówi   pracownicy,   którzy spełniają, którykolwiek z warunków powinni skontaktować się telefonicznie z Państwową Inspekcją Sanitarną, zgłosić się na oddział chorób zakaźnych oraz poinformować telefonicznie dyrekcję placówki kształcenia ustawicznego w celu podjęcia odpowiednich działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się epidemii – tel. +48 609 993 163.

KOMUNIKAT

 

Back to top