fbpx

W dniach 18-19 czerwca 2015r. przedstawiciele klubów dyskusyjnych RO KIBR i O/O SKwP w Warszawie podjęli decyzję o powołaniu wspólnego Klubu Biegłego Rewidenta. Klub ten rozpoczął swoją działalność we września 2015 r.

Klub rozpoczął działalność od wyłonienia spośród swoich członków tzw. grupy inicjatywnej, złożonej z przedstawicieli RO KIBR w Warszawie i O/O w Warszawie SKwP, a następnie Rady Klubu Biegłego Rewidenta.

 


Na spotkaniu w dniu 26 września 2019 roku wybrana została nowa 7-osobowa Rada Klubu Biegłego Rewidenta.

Skład Rady Klubu Biegłego Rewidenta:

 Janina Broniecka – przewodnicząca

Maria Ewa Skulska – wiceprzewodnicząca

Beata Bartoś – sekretarz

Bogumiła Chyżyńska – członek

Bogdan Gajos – członek

Renata Lubowicka – członek

Jerzy Więch – członek


Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do uczestnictwa dyskusyjnych w spotkaniach Klubu. Zachęcamy do zgłaszania tematów, które są ważne dla naszego środowiska i które powinny zostać poruszone na spotkaniach Klubu. Wszelkie informacje należy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pierwsze spotkanie klubu odbyło się w dn. 24 września 2015r.


Klub Biegłego Rewidenta został utworzony przy warszawskim oddziale Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, a obecnie jest wspólną inicjatywą warszawskich oddziałów KIBR i SKwP. Jednym z celów Klubu jest prowadzenie działalności integracyjnej, dlatego też z przyjemnością zapraszamy członków SKwP do udziału w spotkaniach brydżowych organizowanych przez Klub.

więcej


Koleżanki i Koledzy.

Sekcja turystyczno-krajoznawcza Klubu Biegłego Rewidenta przy RO KIBR w Warszawie oraz OO SKwP w Warszawie, przy współpracy z Klubem Seniora przy OO SKwP w Warszawie zaprasza na spacery po Warszawie – i nie tylko.  Zapraszamy wszystkich – nie tylko seniorów!


Dla ułatwienia dokonania wyboru terminu i trasy spacerowej ew. wycieczkowej zamieszczamy w załączeniu aktualny wykaz organizatorów przedsięwzięć turystyczno-krajoznawczych w Warszawie.

pobierz

 

Back to top