W dniach 18-19 czerwca 2015r. przedstawiciele klubów dyskusyjnych RO KIBR i O/O SKwP w Warszawie podjęli decyzję o powołaniu wspólnego Klubu Biegłego Rewidenta. Klub ten rozpoczął swoją działalność we września 2015 r.

Klub rozpoczął działalność od wyłonienia spośród swoich członków tzw. grupy inicjatywnej, złożonej z przedstawicieli RO KIBR w Warszawie i O/O w Warszawie SKwP, a następnie Rady Klubu Biegłego Rewidenta.


Skład Rady Klubu Biegłego Rewidenta
:

Maciej Skórzewski – przewodniczący  

Beata Pniewska-Prokop - z-ca przewodniczącego 

Ewa Góreczna – sekretarz

Kuśnierek Zbigniew - członek

Kuszneruk Józef - członek    

Łuczkiewicz Zdzisława - członek        

Puczyński Dariusz - członek

Mońka Marian - członek       

Wielgórska-Leszczyńska Joanna - członek

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do uczestnictwa dyskusyjnych w spotkaniach Klubu. Zachęcamy do zgłaszania tematów, które są ważne dla naszego środowiska i które powinny zostać poruszone na spotkaniach Klubu. Wszelkie informacje należy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pierwsze spotkanie klubu odbyło się w dn. 24 września 2015r.


Klub Biegłego Rewidenta został utworzony przy warszawskim oddziale Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, a obecnie jest wspólną inicjatywą warszawskich oddziałów KIBR i SKwP. Jednym z celów Klubu jest prowadzenie działalności integracyjnej, dlatego też z przyjemnością zapraszamy członków SKwP do udziału w spotkaniach brydżowych organizowanych przez Klub.

więcej


Koleżanki i Koledzy.

„Sekcja turystyczno-krajoznawcza Klubu Biegłego Rewidenta przy RO KIBR w Warszawie oraz OO SKwP w Warszawie, przy współpracy z Klubem Seniora przy OO SKwP w Warszawie zaprasza na spacery po Warszawie – i nie tylko. Zapraszamy wszystkich – nie tylko seniorów!

Pierwszy po wakacjach, numer „Spacerownika po Warszawie – i nie tylko…”, do ewentualnego wykorzystania przez zainteresowanych. Spacerownik ma nieco zmienioną formułę, co pozwoliło na jego „odchudzenie” (ale bez zmniejszenia liczby ofert) - o czym również we wprowadzeniu do Spacerownika.

W Spacerowniku ujęto oferty poszczególnych przewodników turystycznych (organizatorów) dotyczące nie tylko spacerów po Warszawie, ale i wycieczek autokarowych, również za okres wykraczający poza październik; niektóre sięgają Wielkanocy 2018.

Jest sporo ciekawych propozycji, w tym – na najbliższy weekend. M.in. jest wiele spacerów „dzielnicowych”, w tym – po Mokotowie i Tarchominie (uśmiecham się do znajomych z Mokotowa i Tarchomina J), a ponadto – już!- szereg ofert na ew. rodzinne wypady bożonarodzeniowe. Są także oferty kierowane do seniorów: wczasy w Ciechocinku (w pałacu Łazienki II) oraz turnusy rehabilitacyjne.

Spacerownik jest dostępny również pod linkiem à http://www.warszawa.kibr.org.pl/pl/Sekcja_turystyczno-krajoznawcza (kliknąć na mapkę u dołu strony)

 

Back to top