Konferencja zaplanowana na 4 listopada br. będzie w całości poświęcona problemom i wyzwaniom z jakimi mierzą się dziś biura rachunkowe, tj. zmieniającym się w szybkim tempie przepisom prawa, galopującej cyfryzacji w raportowaniu danych, zwiększającym się obowiązkom i karom wobec biur i księgowych oraz brakiem uregulowania zawodu.

Do prelekcji oraz dyskusji zaprosiliśmy przedstawicieli różnych organizacji zrzeszających biura rachunkowe, osoby prowadzące biura lub bardzo blisko z nimi współpracujące, rozumiejące nie tylko problemy merytoryczne, ale także organizacyjne, kadrowe czy biznesowe samych biur.

Konferencja organizowana jest przez Oddział Okręgowy w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Współorganizatorem jest Komisja Biur Rachunkowych działająca przy Zarządzie Głównym SKwP. Wydarzenie jest bezpłatne, ma charakter otwarty – choć tematyka poświęcona jest biurom rachunkowym to zapraszamy do udziału wszystkich księgowych z całej Polski.

Rejestracji na konferencję należy dokonać poprzez stronę: https://konferencja.skp-ow.com.pl/

Bądźcie z nami online 4 listopada br.!

 

Czy prowadzenie biura rachunkowego to dzisiaj dobry czy raczej ryzykowny biznes? Co jest dzisiaj największym wyzwaniem dla biur rachunkowych?

Posłuchajcie rozmowy panelistów konferencji "Biura rachunkowe na zakręcie kierunki rozwoju oraz nowe wyzwania" - Anety Lech, moderatorki wydarzenia oraz Bogdana Zatorskiego z Symfonii, partnera konferencji: https://blog.symfonia.pl/firmy/biura-rachunkowe/biura-rachunkowe-na-zakrecie-podcast/

 

Partner strategiczny

Partner wydarzenia

Pozostałe aktualności

ul. Płocka 17 lok. 25
01-231 Warszawa

tel. 885 305 645

biuro@skp-ow.com.pl

PKO Bank Polski S.A. 31 1020 1156 0000 7402 0007 5119