STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE
ODDZIAŁ OKRĘGOWY W WARSZAWIE

01-231 Warszawa, ul. Płocka 17 lok. 25
NIP : 526-030-79-56
fax: 22 862 52 95

Infolinia: tel. +48 885 305 645

Rachunek bankowy
PKO Bank Polski S.A.

Nr 31 1020 1156 0000 7402 0007 5119



Od dnia 1 kwietnia 2021 roku do dnia zakończenia stanu epidemii

obsługa klientów Biura Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce
w niedziele zostaje zawieszona.

Za utrudnienia przepraszamy.

 


E-mail:
szkolenie@skp-ow.com.pl - sprawy szkoleniowe

egzaminy@skp-ow.com.pl - sprawy dotyczące egzaminów

rezygnacje@skp-ow.com.pl - rezygnacja z uczestnictwa w kursach/szkoleniach

przeniesienia@skp-ow.com.pl - przeniesienia pomiędzy grupami kursowymi

faktura@skp-ow.com.pl - sprawy dotyczące faktur

korekty@skp-ow.com.pl - sprawy dotyczące korekt faktur

czlonkostwo@skp-ow.com.pl - sprawy członkowskie (składki)

biuro@skp-ow.com.pl - sprawy organizacyjne, biurowe

BIURO ZARZĄDU:

Imię Nazwisko  Stanowisko Telefon e-mail
Paweł Przedpełski Dyrektor Biura --- p.przedpelski@skp-ow.com.pl

Dział Księgowości
22 862 35 67, 22 862 35 68

Ilona Hübner Główny Księgowy --- i.hubner@skp-ow.com.pl
Magdalena Kwiatkowska Inspektor ds. Księgowości 669 996 046 m.kwiatkowska@skp-ow.com.pl
Patrycja Grodzicka Referent ds. księgowości 887 365 133 p.grodzicka@skp-ow.com.pl
Dorota Kalinowska Rewident ds. kadr, płac i księgowości  669 996 042 d.kalinowska@skp-ow.com.pl
Sylwia Polesiak Zastępca Głównego Księgowego  669 996 032 s.polesiak@skp-ow.com.pl
Serafina Sobczak Inspektor ds. Księgowości 781 241 482
24 262 67 62
s.sobczak@skp-ow.com.pl

Dział Szkolenia

Magdalena Liber Kierownik Działu --- m.liber@skp-ow.com.pl
Agnieszka Koślińska Zastępca Kierownika Działu 783 876 298 a.koslinska@skp-ow.com.pl
Klaudia Afeltowicz Inspektor ds. Szkoleń 609 709 816 k.afeltowicz@skp-ow.com.pl
Sylwia Jaworska Referent ds. Szkoleń 663 136 967 s.jaworska@skp-ow.com.pl
Monika Kazimierczuk Referent ds. Szkoleń 609 993 161 m.kazimierczuk@skp-ow.com.pl
Beata Konowalik Referent ds. Szkoleń 781 241 419 b.konowalik@skp-ow.com.pl
Teresa Lepieszka Inspektor ds. Szkoleń 669 996 040 t.lepieszka@skp-ow.com.pl
Ewa Mielnicka Starszy Inspektor ds. Szkoleń 609 709 296 e.mielnicka@skp-ow.com.pl
Anna Orzełek Inspektor ds. Szkoleń
Justyna Wasek Rewident ds. Szkoleń 661 672 462 j.wasek@skp-ow.com.pl

Dział Administracji

Grzegorz Klusek Kierownik Działu --- g.klusek@skp-ow.com.pl
Jacek Dobczyński Referent ds. Administracji 885 010 832 j.dobczynski@skp-ow.com.pl
Beata Jerczyńska Referent ds. Administracji 609 996 078 b.jerczynska@skp-ow.com.pl
Mirosław Krupiński Referent ds. Administracji 669 996 052 m.krupinski@skp-ow.com.pl
Marek Węcowski Starszy Inspektor ds. Administracji 662 241 780 m.wecowski@skp-ow.com.pl
Paweł Zgorzałek Referent ds. Administracji  885 010 074 p.zgorzalek@skp-ow.com.pl
Krzysztof Żelazowski Zastępca Kierownika Działu 667 227 331 k.zelazowski@skp-ow.com.pl

Dział Organizacji

Dorota Połaska Kierownik Działu --- d.polaska@skp-ow.com.pl
Tomasz Filip Inspektor ds. organizacji i szkoleń 513 401 417 tfilip@skp-ow.com.pl
Izabela Jurczak Inspektor ds. promocji 609 996 079 i.jurczak@skp-ow.com.pl
Julia Koślińska Referent ds. organizacji 609 906 993 j.koslinska@skp-ow.com.pl
Monika Makowska Referent ds. organizacji i szkoleń 726 030 972 m.makowska@skp-ow.com.pl
Anna Sitarek Inspektor ds. organizacji i szkoleń 609 996 077 a.sitarek@skp-ow.com.pl
 

Biura Oddziałów

Karolina Gębska Oddział w Siedlcach 781 241 783
25 633 36 54
k.gebska@skp-ow.com.pl
Natalia Matusiak Oddział w Ciechanowie 781 241 782
23 673 32 00
23 673 20 01
nmatusiak@skp-ow.com.pl
Wioleta Snopek Oddział w Płocku 781 241 784
24 262 67 62
w.snopek@skp-ow.com.pl 

 

Kasa Oddziału Okręgowego w Warszawie SKwP
Warszawa, ul. Płocka 17, lok. 25
tel. 22 862 35 67, 862 35 68

poniedziałek - czwartek - w godzinach  10:00 - 15:00
piątki - w godzinach  10:00 - 14:00

ul. Płocka 17 lok. 25
01-231 Warszawa

tel. 22 862 35 67
tel. 22 862 35 75

biuro@skp-ow.com.pl

PKO Bank Polski S.A. 31 1020 1156 0000 7402 0007 5119