Nad brzegiem Morza Bałtyckiego w malowniczej Łebie szkolili się w dniach 24 – 28 września br. pracownicy służb finansowo-księgowych instytutów badawczych z całej Polski.

Konferencja wyjazdowa instytutów to 4 intensywne dni szkoleń z zakresu zmian w rachunkowości, podatku VAT, podatków dochodowych oraz rozliczania wynagrodzeń.

Obszerną tematykę zmian w przepisach przybliżyli uczestnikom doświadczeni wykładowcy, eksperci w swoich dziedzinach – Agnieszka Gajewska – biegły rewident, członek Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie SKwP, Małgorzata Mazurkiewicz – biegły rewident, skarbnik Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie SKwP oraz Elżbieta Młynarska-Wełpa – specjalista w zakresie płac i kadr, sekretarz Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie SKwP.

Omawianie zmiany w przepisach wywoływały żywe dyskusje wśród uczestników, kontynuowane na długo po zakończonych szkoleniach. Ale konferencja wyjazdowa to nie tylko aktualizowanie wiedzy ale również doskonała okazja do wymiany doświadczeń i poglądów oraz nawiązania nowych kontaktów z innymi pracownikami służb finansowo-księgowych instytutów badawczych z różnych części kraju.

Dobra pogoda – wyjątkowo ciepła i słoneczna jak na koniec września i bliska odległość do morza umożliwiająca popołudniowe spacery, zapewniły jakże potrzebny odpoczynek po intensywnych szkoleniach. Będąc w Łebie nie mogliśmy się nie wybrać na tzw. ruchome wydmy czyli Wydmę Łącką w Słowińskim Parku Narodowym.

To były wyjątkowo intensywne, ale pożytecznie spędzone cztery dni.

Galeria

Pozostałe aktualności

ul. Płocka 17 lok. 25
01-231 Warszawa

tel. 885 305 645

biuro@skp-ow.com.pl

PKO Bank Polski S.A. 31 1020 1156 0000 7402 0007 5119