Powiększyło się elitarne grono dyplomowanych księgowych i certyfikowanych specjalistów ds. usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych!

 

Na ręce prezes zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie SKwP Katarzyny Tomali przyrzeczenia złożyli kolejni dyplomowani księgowi, a swoje certyfikaty odebrali specjaliści ds. usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych.

Zdobyte certyfikaty to swoista nagroda za ciężką pracę i zaangażowanie jakiego wymagało przejście ścieżki, zwieńczeniem której są tytuły, którymi nie tak wielu księgowych może się pochwalić! Aby uzyskać certyfikat musieli zdać niełatwy, jak sami przyznali, egzamin. Dziś zobowiązali się do postępowania zgodnie z etyką zawodu księgowego bo jak wierzymy w SKwP każdy księgowy powinien wykonywać swój zawód rzetelnie, profesjonalnie i zgodnie z etyką.

Cieszy nas każdy kolejny wydany certyfikat potwierdzający, że legitymizująca się nim osoba posiada doświadczenie, wiedzę i umiejętności na najwyższym poziomie zaawansowania. Wszystkim, którzy odebrali dziś swoje certyfikaty gratulujemy i mocno trzymamy kciuki, żeby Wasze kariery były pasmem samych sukcesów.

Galeria

Pozostałe aktualności

ul. Płocka 17 lok. 25
01-231 Warszawa

tel. 885 305 645

biuro@skp-ow.com.pl

PKO Bank Polski S.A. 31 1020 1156 0000 7402 0007 5119