Kontynuujemy działania mające na celu popularyzację zawodu księgowego wśród młodzieży.

W 2021 roku, z uwagi na wciąż nową dla nas wszystkich rzeczywistość, w której wszelka działalność przeniosła się do Internetu, spotkania z młodzieżą odbywają się przy wykorzystaniu technik i metod komunikacji na odległość. Pomimo zmiany formy nie straciły jednak na atrakcyjności. Ich wielką zaletą jest to, że znacznie więcej osób może w nich uczestniczyć w tym samym czasie.

W ramach realizowanego cyklu spotkań ekspertów Stowarzyszenia Księgowych w Polsce z młodzieżą kształcącą się na kierunkach technik ekonomista i technik rachunkowości, w trakcie których od strony praktycznej przedstawiamy pracę księgowych, odbyło się 24 lutego 2021 roku spotkanie pod hasłem „Formy zatrudnienia w Polsce”. Zagadnienia z tego tematu w sposób jasny i przejrzysty przedstawiła młodzieży Elżbieta Młynarska-Wełpa – specjalista ds. kadr i płac, wieloletni wykładowca i członek
OO w Warszawie SKwP. Młodym ludziom, którzy już za chwilę wkroczą na rynek pracy, garść uzyskanych podczas spotkania informacji na pewno się przyda, a być może pozwoli im również ustrzec się przed błędnymi decyzjami podejmując swoje pierwsze zatrudnienie.

W wydarzeniu uczestniczyło blisko 550 uczniów z Warszawy, Ostrołęki, Mińska Mazowieckiego, Sochaczewa, Mławy, Wyszkowa, Grójca, Przasnysza oraz Sokołowa Podlaskiego.

Pozostałe aktualności

ul. Płocka 17 lok. 25
01-231 Warszawa

tel. 885 305 645

biuro@skp-ow.com.pl

PKO Bank Polski S.A. 31 1020 1156 0000 7402 0007 5119