Ruszyła rejestracja na konferencję online „Biura rachunkowe na zakręcie – działać i wygrywać w zmieniającym się świecie”!

Konferencja zaplanowana na 8 listopada br. to już III edycja wydarzenia w całości poświęconego problemom i wyzwaniom z jakimi mierzą się dziś biura rachunkowe, tj. zmieniającym się w szybkim tempie przepisom prawa, galopującej cyfryzacji w raportowaniu danych, zwiększającym się obowiązkom wobec biur i księgowych oraz brakiem uregulowania zawodu.

Do prelekcji oraz dyskusji zaprosiliśmy ekspertów w swoich dziedzinach, osoby prowadzące biura lub bardzo blisko z nimi współpracujące, rozumiejące nie tylko problemy merytoryczne, ale także organizacyjne, kadrowe czy biznesowe samych biur.

Konferencja organizowana jest przez Oddział Okręgowy w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Współorganizatorem jest Komisja Biur Rachunkowych działająca przy Zarządzie Głównym SKwP. Wydarzenie jest bezpłatne, odbędzie się w formule online i ma charakter otwarty – choć tematyka poświęcona jest biurom rachunkowym to zapraszamy do udziału wszystkich księgowych z całej Polski.

Link do wydarzenia: --- TUTAJ ---

Bądźcie z nami online 8 listopada br.!

Pozostałe aktualności

ul. Płocka 17 lok. 25
01-231 Warszawa

tel. 885 305 645

biuro@skp-ow.com.pl

PKO Bank Polski S.A. 31 1020 1156 0000 7402 0007 5119